به فروشگاه آنلاین ماهک خوش آمدید
0 آیتم هاریال

سبد خرید شما خالی است.

مصاحبه با شبکه تلویزیونی ایران کالا (قسمت دوم)

مدیر گروه فرهنگی و تولیدی ماهک گفت: در تهیه پارچه چادری تنها یک تولید کننده داخلی داریم و بیشتر از کشورهای چین و کره وارد میشود که نیازمند کمک و حمایت بیشتر دولت برای خودکفایی در تولید پارچه چادری که یک پوشش ایرانی و اسلامی است داریم.

آقا سید یوسف مدیر گروه فرهنگی و تولیدی ماهک در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: گروه فرهنگی ماهک با هدف تولید برای خانواده ها که بتوانند از پوشش های مختلف حجاب و عفاف بهره مند شوند فعالیت می کند. ما احساس کردیم در حوزه حجاب و پوشش اسلامی و ایرانی هنوز ظرفیت زیادی برای کار وجود دارد که با هدف اشتغال زایی و برطرف کردن نیاز پوشش حجاب فعالیت خود را با کمک زنان خود سرپرست آغاز کردیم.

آقا سید یوسف اظهار داشت: گروه فرهنگی تولیدی حجاب ماهک  انواع  چادر ایرانی را تولید می کند که علاوه بر 15 مدل چادر موجود در بازار سه چادر طراحی مجموعه خودمان به نام یاس، ترمه یاس و ترمه حسنی با کمک  بانوان خود سرپرست تولید و به بازار عرضه می کنیم و در طول هفته توانایی تولید بیش از هزار چادر را داریم.

وی بیان کرد: در تهیه پارچه چادری تنها یک تولید کننده داخلی داریم و بیشتر از کشورهای چین و کره وارد میشود که نیازمند کمک و حمایت بیشتر دولت برای خودکفایی در تولید پارچه چادری که یک پوشش ایرانی و اسلامی است داریم تا اینگونه نباشد که خرید چادر قیمتی دوبرابر مانتو داشته باشد و مصرف کننده به راحتی بتواند به این پوشش دسترسی داشته باشد.

مدیر گروه فرهنگی و تولیدی ماهک در خصوص نمایندگی فروش نیز گفت: دفتر فروش ما در شهر جدید پردیس قرار دارد  و دوستان علاقمند به این کار می توانند با دفتر ما در تماس باشند و در حال حاضر ما به سه استان کرمان، لاهیجان و سمنان پخش عمده داریم و در دیگر استان ها نمایندگی فروش می پذیریم که با قیمتی مناسب و عمده کار را در اختیارشان می گذاریم.

آقا سید یوسف که مدیر انجمن کارآفرینی با بیش از 1200 عضو هستند از حمایت و آموزش زنان خودسرپرست در این مجموعه خبر داد و گفت: ما در این مجموعه در بحث حمایت از مبتکران و کارآفرینان با اولویت بانوان خودسرپرست فعالیت داریم که وظیفه ما مشاوره، آموزش و توانمندسازی است که کلاس های آموزشی مجازی در این مدت داشته ایم. برای خریداری محصولات این گروه تولیدی می‌‎توانید با شماره‌های 09108883790 و 02176270898 تماس بگیرید و یا به سایت https://www.hejabmahak.com/ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× از من بپرسید